Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

ADATA představila voděodolné luxusní verze flash disků pro USB 3.0

ADATA představila voděodolné luxusní verze flash disků pro USB 3.0

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 29. 5. 2013
Autor: martinkamin

ADATA flash diskKaždý megabajt na flash disku se fotografům může hodit. Ať už pro zálohy nebo přenášení fotografií nebo jen jako dočasné uložiště. Společnost ADATA představila v květnu USB flash disky DashDrive UV150 a DashDrive Choice UC510 pro standard USB 3.0. Takže teoretická rychlostí čtení - kolem 90 MB - hravě stačí na přehrávání například FullHD videa a přesahuje přenosové rychlosti tradičních pevných dsiků.

ADATA UC150Nový disk DashDrive Choice UC510 je malý designově zaměřený flash disk s kapacitou 8, 16 a 32 GB s bonusem odolnosti proti vodě a velkým okem pro zavěšení. ADATA jej vyrábí technologií Chip on Board (COB), ta zákazníkovi dá menší rozměry a hmotnost a výrobci nižší náklady na výrobu. Tělo disku má kovový "feeling" bez krytky konektorů USB. Má rozhraní USB 2.0.

ADATA UC150Disky UV150 jsou zaměřeny spíše na rychlost a praktičnost, díky rozhraní USB 3.0 mají přenosovou rychlost při čtení až 90 MB za sekundu. K diskům UV150 dostanete například aplikaci UFDtoGO pro synchronizaci kontaktů a dat, takže disk prostě berete všude s sebou a data máte pořád u sebe. ADATA k diskům dává také 60denní aplikaci Norton Security. Disk UV150 má doživotní záruku.