Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Redakce FOCUSclubu hledá modely a modelky pro fotografování v ateliéru

Redakce FOCUSclubu hledá modely a modelky pro fotografování v ateliéru

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 26. 4. 2012
Autor: martinkamin

Model focení

ModelingRedakce FOCUSclubu organizuje workshopy, školení a fotoexpedice pro začátečníky a pokročilé fotografy. Aktuálně hledáme pro naše workshopy modely a modelky. Fotografování probíhá zpravidla v Praze v profesionálně vybavených ateliérech s profesionálními vizážisty a stylisty.

Modelové a modelky nemusí mít z fotografování na našich kurzech žádné obavy, před prvním focením probíhá příprava, kde fotograf detailně modelce vysvětlí, co od spolupráce očekává a jak si samotné fotografování představuje.

Na samotné akci jsou přítomní lektoři, modelky a modelové a fotografové.

Naši lektoři jsou profesionálové a zkušení umělci s mnohaletou praxí, členové profesních fotografických sdružení a držitelé evropských fotografických cen, takže je zaručena bezproblémovost akce, 100% poradenství a správně vedení modelek.

Pokud máte zájem, vložte do formuláře u tohoto článku základní informace o sobě. Všechny zájemce budeme kontaktovat a provedeme s nimi před pozváním osobní telefonický rozhovor, případně jim pošleme e-mail.

  

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.