Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Pozvánka na workshop Michala Szydlowského

Pozvánka na workshop Michala Szydlowského

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 30. 7. 2013
Autor: martinkamin

(c) Michal SzydlowskiMichal Szydlowski, který fotí Canonem, pořádá zajímavý worskhop glamour a portrét, a to už 1. srpna v Ostravě. Protože práci Michala dobře známe, chceme jej podpořit touto pozvánkou. Michal fotografie glamour, portréty a svatby.

Kromě samotné práce zkušeného lektora na workshopu bude k dipozici zajímavá technika, mimojiné Canon EOS 70D, o kterém jsme psali zde a zde o ostření a zde o menu EOS 70D. Další technika neméně zajímavá bude na vyzkoušení: 2x EOS 5D Mark III, EOS 1Dx, EOS 6D, EOS 7D, spousta špičkových L objektivů jako např. EF 24 a EF 35/1.4, EF 50 a EF 85/1.2, EF 135/2.0 a spousta dalšího. K dispozici budou také nejnovější blesky Canon včetně různých systémů odpalování daleko za X-Sync...

Pózovat budou zkušené modelky. Líčit a oblékat je bude špičková vizážistka a stylistka. Vše proběhne v perfektním a vysoce kreativním prostředí spolu se zajištěným cateringem. Pokud byste měli zájem, registrace je na stránkách Michala nebo u pořadatele.

(c) Michal Szydlowski(c) Michal Szydlowski(c) Michal Szydlowski

 

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.