Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

User Avatar
Autor: lucifer7595
Uloženo na klubové stránky:
V kategorii
Hodnocení: Počet bodů: 5, Hlasovalo: 2, Průměr: 2.5, Medián: 0, Počet zobrazení: 14955, Celková úspěšnost: 0, Váš hlas: Ještě jste nehlasoval.
Kamarádka Silvie

První pokus portrét. Dobrá rada vítána. Děkuji :)

Detaily fotografie
Doba expozice: 
-
Ohnisková vzdálenost: 
-
Blesk: 
-

Komentáře

Obrázek uživatele jizapo
Hodnocení: 1

Slečna je určitě fešanda, ale: 1/ u portrétu by mělo být zaostřeno na oči a to není! 2/ byl použit blesk (buďto interní, nebo externí přímo na foťáku a to v takové intenzitě, že přebil okolní osvětlení a tvořil moc nehezké stíny - ruka, nos atd. 3/slečně jste amputoval prsty, no a to ramínko taky estetiku příliš nezdobí Takže napsal jsem co je špatně. Teď jak příště být lepší. Vezměte s sebou odraznou desku, nebo alespoň desku bílého polystyrenu požádejte někoho, aby vám ji přidržel tak, aby jste si postavu nasvítil měkkým rozptýleným světlem. Slečnu nejdříve trochu upravte, pak precizně zaostřete na obě oči a v hledáčku ještě zkontrolujte, zda-li jste opět neprovedl amputaci, pak teprv exponujte

Obrázek uživatele filip122
Hodnocení: 4

" Dobrá rada vítána" Nevím jestli já můžu někomu radit ale můžu sdělit dojem ... Beru to jako momentku, proti úrovni ateliérového portrétu trochu vadí ostrý stín ruky a to černé ramínko. Asi je chyba ta ruka co se nevešla do snímku, světlo je OK.

Obrázek uživatele lucifer7595

Moc dekuju, konecne dobra rada. Dekuji

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.