Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

70-210 f/4

70-210 f/4

Vložil/a Gustav, 19 Srpen, 2018 - 19:47
Obrázek: 
70-210 f/4
Výrobce: 
Canon

obrázek je ilustrační staré ale pořád dobré, moje osobní vlastní opečovávané. Na plnej zoom poněkud měkčí, ideální na portrétry, má pěknej bokeh dost podobnej ruským sklům (kolečkuje) Já sním fotím motorky a street. Za stav dám ruku do ohně, i hlavu na špalek, používám ho výjimečně ale o to víc si to vychutnám, je tedy ve více než dobrém stavu i když nějaký prach pod prvním členem by se našel, na fotkách nevidno. Odkaz na sklo https://global.canon/en/c-museum/product/ef265.html Odkaz na pár fotek, pár je tam i z rybiny ale to poznáte že je něco jiného. https://www.motorkari.cz/tema/?t=197750

Cena
Cena: 
3500
Měna: 
Obsahuje cena DPH?: 
Ano
Je možné vyjednávat o ceně?: 
Cena je pevná
Kontakty
Kontakty telefon: 
+246064888
E-mail na inzerenta: 

Komentáře

Obrázek uživatele Gustav

Ještě dodám, pokud se vám to zdá drahé a máte možnost koupit levněji, tak kontrolujte, zda funguje přepínač a zda ostří v celém rozsahu zoomu. Dost častá je závada právě u ostření, kdy v neurčitém postavení zoomu nezaostří, vodítkem je vakl vysouvací ostřící části, bohužel většina kupujících to pozná až při plném využití a určitě to bude v rozsahu který je vám nejbližší. Zbavit se pak takového skle je nejen vo hubu. Já ručím že tenhle maká jak má a dlouho bude, vzhledem k tomu jak často sem ho používal a mám ho odnového koupený v Dánsku.

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.