Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Zdravím všechny,

a mám jeden dotaz. Při focení se snímky v aparátu ukládají do složek, prvních 9999 do složky 100EOS7D. Potom, pokud nechci složku 100, vytvořím 101, nebo další. Nicméně po vytažení karty, zkopírování snímků a naformátování karty se složka 101 smaže a ukládání se vrátí do složky 100. Chci-li opět 101, musím ji ručně vytvořit. Lze nějak "zafixovat" tu složku 101, 102, atd. Vím, že to v podstatě nemá význam, ale je to dobré pro přehled kolik snímků již bylo vyfoceno.

Díky všem za odpověď. František

Obrázek uživatele martinkamin

Co je primárním důvodem, proč to tak chcete? Pokud organizace, pak stačí používat rozumný RAW editor s katalogem, který importuje POUZE NOVÉ fotografie... Od té doby, co mám Lightroom, vůbec netuším, jak se to na foťáku organizuje a je mi to Jedno...

Obrázek uživatele frantisekhk

Taky používám LR a vím, že po stažení to úplně ztrácí význam a taky to, jak jsem psal, není nutné znát. Nicméně narazil jsem na to a ze zajímavosti jsem chtěl vědět jak je to nastaveno. Díky za odpověď.

Obrázek uživatele martinkamin

Mně to přijde nevyspytatelné, protože kartu jsem jednou použil v nějakém PANASONIC outdoor fotoaparátu, a najednou se fotky začaly v Canonu ukládat do adresáře PANA :) Prostě to jsem nepobral... Asi datum vytvoření adresáře...

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.