Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Pevné sklo

V kategorii

Dobrý den,jaký nejlepší objektiv s pevným sklem pořídit? Mám canon eos 500D,nelpím na stejné značce,spíš cenově dostupnější a kvalitní :-) Díky.

Obrázek uživatele canonman

Copak tady nikdo nefotí Tamronem SP 90mm F/2.8 Di VC USD Macro ?? Co takhle k tomu sklu předsádka Raynox dcr 150 ? Má někdo fotky ?

Obrázek uživatele Dangerous

Zdravím

No pokud můžu doporučit tak bych se dal do Canonu 85mm f/1.8 cena se pohybuje kolem 11 tis. na megapixelu ale dá se sehnat i bazarový do 8 tis. třebasi se zárukou..Objektiv je to parádní,narazil jsem na něj asi před necelém rokem a od té doby s ním fotím v podstatě většinu portrétů,má baječněj bokech,nádherný rozostření pozadí a krásnou kresbu...no můžu ho jenom a jenom doporučit..pořídil sem si dokonce před asi měsícem taky Canon 85mm f/1.2 a to je dle mího názoru absolutní paráda avšak cenově jinde...Ale pokud je i těch popřípadě 8 tis. moc tak by jako základní pevný sklo stačila Canon 50mm f/ 1.8

Obrázek uživatele budweiser111

Ahoj, omlouvám se, že vám stupuju do diskuse. Chtěl bych Tě zeptat do jakého by jsi šel skla na portréty ? Teď s 50D později asi 5D III 50mm/1,2 a nebo 85 mm/1,2 II a proč ? Použití hlavně atelier, ale také venku. Předem dík za odpověď. B.

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.