Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

User Avatar
Autor: marcelamaff
Uloženo na klubové stránky:
V kategorii
Hodnocení: Počet bodů: 2, Hlasovalo: 1, Průměr: 2, Medián: 0, Počet zobrazení: 13155, Celková úspěšnost: 0, Váš hlas: Ještě jste nehlasoval.
z deště po okap
Detaily fotografie
Doba expozice: 
-
Ohnisková vzdálenost: 
-
Blesk: 
-

Komentáře

Obrázek uživatele Renata Knezkova
Hodnocení: 2

jak firemní foto

Obrázek uživatele speck

nulty a prvni rad rozvoje v spektroskopu si predstavuji podobne

Obrázek uživatele zadow

 pekny a zaujimavy napad. chyba mi tam ale nieco, co by tu fotku ozvlastnilo, nejaky vyrazny prvok, ktory by na prvy pohlad nezapadal do struktury, napriklad, keby jedna skridla bola farebna, alebo nejaky iny, vyrazne farebny predmet, takto to trochu posobi ako textura. Ale to je len moj sukromny nazor.

Prajem dobre svetlo a nech sa dari.

Obrázek uživatele marcelamaff

Reaguji sice pozdě ale snad mě omluví,že jsem měla počítač mimo provoz.Fotila jsem to v bouřce a bylo to jen spontánní zmáčknutí spouště než vběhnu pod střechu teď musím souhlasit,že  to šlo líp dotáhnout alesoň dodatečně v PC.

Proto mě  toto v podstatě kladné hodnocení mile překvapilo.Za chválu dík a za radu dvojnásobně.Kdybych tak slyšela ke každé mé fotce ,kde jsou chyby  a jak se jim vyhnout... 

I Vám  přeju dobré světlo a hodně úspěchů  při fotografování

 

Obrázek uživatele martinkamin

Seminář s hodnocením fotografií s lektorem připravujeme na nejbližší období, pokud na akci přinesete své snímky, přítomní (profesionální) fotografové se k nim vyjádří. Jak byste si takové hodnocení a seminář představovali, co byste nejvíce potřebovali?

Obrázek uživatele NadaK2

ahoj, asi by bylo dobré vyhlásit  téma na seminář, protože porovnávat zcela různorodé fotky je těžké a mnohdy neporovmatelné, pak formu prezentace - výtisk na A4 nebo A3 nebo přinést data na promítnutí. Stanovit mantinely semináře, např počet fotek, formát, téma. I tak to bude velmi různorodé a pestré. Je už daný nějaký termín? Nada

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.