Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Autor: L.L
Uloženo na klubové stránky:
Hodnocení: Počet bodů: 47, Hlasovalo: 11, Průměr: 4.3, Medián: 5, Počet zobrazení: 22194, Celková úspěšnost: 2441340000, Váš hlas: Ještě jste nehlasoval.
Jack

Lucie s Jackem

Detaily fotografie
Clona: 
f/1.8
Typ fotoaparátu: 
Canon EOS 5D Mark II
Výrobce fotoaparátu: 
Canon
Doba expozice: 
1/80 s
ISO: 
1250
Ohnisková vzdálenost: 
50 mm
Blesk: 
Ne

Komentáře

Obrázek uživatele Petr Čermák
Hodnocení: 1

Model jistě přitažlivý dávám - 7, ale ostatní - mě tam ruší dveře v pozadí, struktura podlahy, láhev a punčochy a styl nasvícení - nevím co mně to má říci - tak tedy 1.Tedy celkově průměr 1,1... Ale model výborný.

Obrázek uživatele Jaroslav Zelenka
Hodnocení: 5

zajimave ;-)

Obrázek uživatele Petr Lasak
Hodnocení: 6

Zaujala

Obrázek uživatele Filip
Hodnocení: 6

povedený

Obrázek uživatele JM
Hodnocení: 7

pekne prevedene

Obrázek uživatele David Sanchez
Hodnocení: 5

Líbí se mi, možná bych tam více zakomponoval ten stín na podlaze, který mi tam chybí... můj osobní pohled...

Obrázek uživatele Jirik_H
Hodnocení: 1

Myslím si, že je obecně ctěna zásada, že se modelka jako taková nekomentuje (štíhlá/tlustá, krásná/škaredá, atd.) Samotná modelka vyjadřuje výzývavost, očekávání a ještě něco více - to je právě necháno na fantazii autora i díky záměrné absenci hlavy. Tím je fotka daleko zajímavější - základem je vyzývavost, možná překonaný stud pomocí alkoholu - láhev není plná... Zbytek studu nerozpuštěného alkoholem je možná schován v poloze nohou vyjadřující jakousi nejistotu. Motiv dveří - právě vešla - je pochopitelný, ale není sladěn s linií těla, dveře jsou moc výrazné a poutají pozornost, která má patřit modelce.

Obrázek uživatele swampy1977
Hodnocení: 5

podlaha je dost distraktujici, puncochy pryc nebo dat modelce kalhotky, kde je hlava? stin od sklenice nevadi, je zajimavy, ale zmenil bych pozu ruky aby sklenice vykreslila vice stin na tele nebo zmenil svetlo

Obrázek uživatele imrych
Hodnocení: 5

dobrá dvojice

Obrázek uživatele martinkamin
Hodnocení: 5

Model samozřejmě krásný, ale to nestačí. Osobně bych prosvětlil ještě logo Jacka a zkusil vyřešit stín od levé ruky a sklenice škaredě vrhající stín na těle. Dávám 5

Obrázek uživatele martinkamin

A samozřejmě ta hlava tam chybí....

Obrázek uživatele L.L

Je smutné když 98% lidí nevidí přirozenou krásu ženského těla, hru světel a stínů, nemají představivost a nedokážou si domyslet tvář te půvabné ženy. Svět je bohužel dnes takovy a vše je lidem servirováno na střibrném tácu rovnou pod nos!!

Obrázek uživatele pm61
Hodnocení: 1

Divím se, jak a co s takovou technikou je někdo schopen vyfotit. Trapné... Aby bylo jasno, nepohoršuji se nad nahotou té nešťastné figurantky, nýbrž nad kvalitou toho záběru. :-)))

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.