Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Canon EOS 300 + objektiv Canon 28-105 mm 1:4-5.6 USM, UV filtr, sluneční clona a další příslušenství

Canon EOS 300 + objektiv Canon 28-105 mm 1:4-5.6 USM, UV filtr, sluneční clona a další příslušenství

Vložil/a jrutarova, 14 Únor, 2011 - 20:35
Obrázek: 
Canon EOS 300 + objektiv Canon 28-105 mm 1:4-5.6 USM, UV filtr, sluneční clona a další příslušenství
Výrobce: 
Canon

Prodám kinofilmovou zrcadlovku Canon EOS 300 Ultrasonic s Canon objektivem 28 - 105 mm a USM ostřením. Součástí je UV filtr HOYA HMC 58 mm a origioální sluneční clona Canon EW-63B. 

Přidám brašnu a dvě nové lithiové baterie v originalním balení (exp. leden 2016), v případě zájmu také zdarma filmy na diapozitivy.

Jsem prvním majitelem, fotoaparát v bezvadném stavu. Nafoceno méně než 5000 snímků.

Cena Kč 3 900,-

Hoya UV filtr 58 mm HMC - mnohoúčelový filtr pro barevnou i černobílou fotografii. Slouží zároveň jako stálá ochrana objektivu před poškozením. UV filtr absorbuje ultrafialové záření, které má často za následek zamlžené a nejasné fotografie v exteriéru. HMC (HOYA MULTI COATED): Filtry s povrchovou úpravou HMC jsou uznávány pro svou vynikající schopnost minimalizovat reflexe na povrchu filtru, což má za následek potlačení přesvětlení a neostrosti. Po obou stranách filtrů je aplikována HMC mnohavrstevná povrchová úprava. Výsledkem je průměrná propustnost světla přes 97%. Filtry HMC poskytují ostrý, kontrastní obraz s brilantními a vyváženými barvami.

Originální sluneční clona Canon EW-63B -  sluneční clona je speciálně tvarovaná pro zabránění vinětace a zároveň pro dosažení těch nejlepších výsledků při potlačení rušivých vad vznikajících při vniku a zrcadlení parazitních paprsků uvnitř objektivu. Parazitní paprsky, které se nepodílejí na vzniku snímku, snižují jeho barevnost a celkový kontrast snímku. Tyto paprsky se mohou odrážet nejen od difuzní oblohy, ale téměř od všeho (například vodní hladiny, světlé fasády domu i např. bílého trika), a proto se doporučuje mít sluneční clonu nasazenou na objektivu stále. Upevnění clony na objektiv je snadné a pohotové.

 

Cena
Cena: 
3900
Měna: 
Obsahuje cena DPH?: 
Ano
Je možné vyjednávat o ceně?: 
Cena je pevná
Kontakty
E-mail na inzerenta: 

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.