Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Levnější teleobjektiv

V kategorii

Ahoj , jsem čerstvým majitelem Canonu 50D. Mám k němu jako základ Tamron SP 17-50 F 2,8 XR Di II VC a pevnou padesátku Canon 1,8 II. Přešel jsem z Olympusu , moc se v "canoňáckých" objektivech neorientuju, tak prosím o radu. Hledám nějaké cenově dostupné (max.do 15000 Kč) delší sklo jako doplněk k mé sestavě. Jelikož jsem s Tamronem spokojený, dost mě zaujal poměrně nový kousek  - Tamron SP AF70-300mm F4-5.6 Di VC USD. Co jsem četl, názory na něj jsou veskrze kladné. No a dalším kandidátem je Canon EF 70-200 f/4,0 USM. O něm jsem toho přečetl dost, odrazuje mě snad jen absence stabilizátoru. Máte někdo zkušenost s uvedeným Tamronem? Případně poradili by jste mi nějaký jiný typ, nevadí mi nákup na bazaru. Podotýkám, že primárně používám kratší objektivy a fotografie tisknu max. 30x40 cm a menší. Předem moc děkuju za případné rady

                                                                                    Roman

 

 

Obrázek uživatele martinkamin

Tamron - ten nový má dobré reference a také dobré reference na jejich novou stabilizaci. Canon 70-200 f/4 bych vzal jen se stabilizací, zejména na 50D.

Obrázek uživatele citizen3

Mám ještě prosbu, našel by se někdo, kdo vlastní některý z uvedených objektivů a byl by ochoten nechat vyzkoušet? Bydlím u Brandýsa nad Labem (Praha-východ). Předem moc děkuju.

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.