Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Levný blesk za 1.500,-Kč

V kategorii

Máte někdo praktickou zkušenost s levnými blesky? Mám Speedlite 430 EX II a zvažuju pořízení dalších blesků na pozadí apod. Protože se focením neživím, blesky použiju párkrát a pak budou ležet ve skříni, nechce se mi dávat několik dalších cca 7.000 za další Speedlity. Předpokládám manuální ovládání, tudíž nepotřebuju TTL. http://www.studiovasvetla.cz/studiovasvetla-cz/eshop/14-1-Systemove-bles... http://blesky.heureka.cz/yongnuo-yn468-ii-canon/recenze/

Obrázek uživatele hanzlicekj

Nedávno jsem se taky rozhodoval, jestli tyto "číny" koupit. Po dlouhém uvažování jsem ale od nich odstoupil. Recenze na různých fórech nebyli nějak dobré, tak jsem se raději přiklonil k "amatérskému ateliérovému focení". Kde jsem koupil Polský studiový blesk Quantuum 300W. za cenu okolo 3000,- Kč a jsem nad míru spokojen. Používal jsem ten studiový a z druhé strany systémový blesk od Canonu 430 EX II než jsem pořídil další 3 studiový. Takže teď jedu na sestavu 4x quantuum 300w. a venku používám dálkově ovládaný systémový blesk 430 EX II. ze předu si přiblesknu interním. Asi bych do něj nešel, prý jsou dost poruchové. Dobré světlo!

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.