Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

70-200 L/4

V kategorii

Ahoj,

rád bych znal Vaše zkušenosti s tímto sklem. Zda se vyplatí a má význam ho kupovat  bez stabilizace při focení z ruky. Koukal jsem na několik bazarů a spíš to vypadá, jako by se ho všichni zbavovali. Případně, existuje nějaká náhrade ve stejné optické kvalitě, mimo Sigmu?

Obrázek uživatele cerepovic

jiz jsem zakladni udaje psal, monopod, bezva kvalita a cena, prakticky polovina oproti verzi s IS...jasne, ta je jeste suprovejsi...

Obrázek uživatele pepavasa

 Mé zkušenosti s tímto objektivem jsou nad očekávání dobré. Co se týče stabilizace, tak ta mě netrápí, protože na delší ohniska používám stativ a tam bych stabilizaci stejně vypínal. Co se týče výkonu nemá ve své kategorii konkurenci, prostě za ty peníze nic lepšího nepořídíte. Pokud máte odvahu investovat, můžete koupit nový z individuálního dovozu z USA už od 10000  Kč ( bez cla a DPH) z UK ho dovezete za 12.500 Kč. (včetně dopravy a DPH). 

Obrázek uživatele cerepovic

no, ono je to vse o penezich...mam bez IS a slouzi dobre, beru si pri foceni s nim monopod...

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.