Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Určitě stojí za pozornost: Leaf Aptus-II 12

Určitě stojí za pozornost: Leaf Aptus-II 12

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 1. 12. 2011
Autor: Tomas Pribyl

Nejde o žhavou novinku (tou informace byla počátkem roku), přesto by byla škoda následující zprávu nechat bez povšimnutí. Rodina fotoaparátů Leaf Aptus-II se rozrostla o dva nové přírůstky: Leaf Aptus-II 12 a Aptus-II 12R. Ty nabízejí nejlepší poměr cena/výkon v kategorii zařízení schopných pořizovat snímky na 80 Mpix čip.

CCD senzor na rozměr 53,7 krát 40,3 mm. Díky osmdesáti miliónům bodů je schopen zaznamenat i ty nejmenší detaily: odpadá tak nutnost záběr opakovat, což nemusí být zvláště u dynamických scén vždy ku prospěchu věci. Fotoaparát Leaf Aptus-II 12R nabízí změnu orientace čipu z pořizování krajinek na portréty pouhým přepnutím tlačítka ovládajícího vnitřní snímač Leaf Verto. Fotoaparát tak můžete držet v „normální“ poloze, otočí se pouze čip, což představuje ohromné zvýšení pohodlí. Fotoaparáty řady Leaf Aptus-II 12 umožňují snímat rychlostí 1,5 záběru za sekundu.

 

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.