Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Vyberte Osobnost české fotografie!

Vyberte Osobnost české fotografie!

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 7. 12. 2011
Autor: Tomas Pribyl

I vy máte šanci ovlivnit výběr držitele ceny Osobnost české fotografie. Tedy ceny, která má za cíl zvýšit zájem o fotografování, zvednout jeho prestiž a upozornit na mimořádné události či výkony. Stačí přitom tak málo: navrhnout svoji nominaci Asociaci profesionálních fotografů České republiky (APF ČR).

Nominovat je možné do dvou kategorií: Osobnost české fotografie za rok 2011 (za zásadní počin ke kvalitě, rozvoji nebo propagaci české fotografie, k němuž došlo v roce 2011) a Osobnost české fotografie (za dlouhodobý přínos fotografii u nás či v zahraničí). Nominace je možné do 14. ledna 2012 navrhnout skrze formulář na webu APF ČR (preferovaný způsob) nebo přes e-mail či písemně na adrese APF ČR, Národní 25, 110 00, Praha 1.

Celé znění Pravidel udělování ceny Osobnost české fotografie a informace o minulých ročnících naleznete na stránkách APF ČR.

Opravdu nevíte o někom, kdo by si ocenění zasloužil? 

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.