Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

PANASONIC DMC-G3: velmi snadné ovládání

PANASONIC DMC-G3: velmi snadné ovládání

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 22. 7. 2011
Autor: Tomas Pribyl

Odrazovala vás složitá a těžkopádná obsluha „lepších“ fotoaparátů? PANASONIC tvrdí, že je s tím konec. Stát se tak má zásluhou typu DMC-G3, který je novým přírůstkem do rodiny LUMIX G CSC (Compact Series Cameras). Stručně řečeno, jde o bezzrcadlovku s výměnným objektivem. Nese zcela nový 16,6 Mpix senzor, který nabízí 15,8 Mpix snímky. Další podstatnou změnou je výrazně zmenšené tělo fotoaparátu plus neméně výrazně zjednodušená obsluha přístroje pomocí dotykového displeje – PANASONIC tak chce oslovit právě skupinu fotografů, kterou dosud odrazovala právě komplikovaná obsluha.

Kromě fotografování může být DMC-G3 použitý také na pořízení videa ve vysokém rozlišení (1920 x 1080) se stereo zvukem, vše ve formátu AVCHD. PANASONIC LUMIX G3 se tak jeví jako ideální hybrid nabízející nadprůměrnou kvalitu fotografií a videa, a to při velmi snadné obsluze. Také by se dalo říci, že slibuje profesionální výsledky s „amatérským“ ovládáním. Což ovšem neznamená, že nemá co nabídnout profesionálům či poloprofesionálům či tradičním uživatelům: široká paleta voleb a možností zůstává samozřejmě zachována i pro ně.
 

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.