Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Nové logo Canonklubu je na světě

Nové logo Canonklubu je na světě

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 19. 4. 2011
Autor: martinkamin

Devatenáctého dubna 2011 jsme s vítězem naší soutěže o nové logo Filipem Glaserem dokončili finální podobu logotypu našeho klubu. O jeho nových podobách se dočtete dále v článku. Logo dáváme veřejně tímto k dispozici, aby jej kluby, fotografové a ostatní veřejnost mohli svobodně používat pro zviditelnění svých fotografických akcí, setkání nebo expedic s odkazem na svůj domovský fotografický klub.

Jistě si všimnete, že ve variantě s popisem pod logotypem je také text foto-video - to je správně, protože vnímáme video jako moderní a opravdu užitečnou součást dnešních zrcadlovek, takže se i této části chceme věnovat více.

Budeme rádi, když naše nové logo umístí všichni registrovaní členové Canonklubu na svých internetových stránkách a budou jej propagovat jako svůj domovský klub. Níže uvádím další varianty loga klubu, které jsou použitelné (stáhnete si jej stisknutím pravého tlačítka myši nad logem.

 

 

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.