Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Na světě je kalendář Leicy na rok 2012

Na světě je kalendář Leicy na rok 2012

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 5. 12. 2011
Autor: Tomas Pribyl

Blíží se konec roku, a tak se s kalendáři doslova roztrhl pytel. Svou troškou do mlýna přispěla i Leica Camera AG společně s agenturou Magnum Photos, jejichž společné dílo se jmenuje „Minulost. Přítomnost. Budoucnost.“ Kalendář obsahuje šest černobílých a šest barevných fotografií, které byly pořízené fotoaparátem Leica řady M známými fotografy agentury Magnum.

Každý snímek je přitom doplněný o krátký popis se základními informacemi – včetně parametrů fotoaparátu, jakým byl získaný. Na jeho vytvoření se podíleli fotografové Alex Majoli, Richard Kalvar, Bruno Barbey, Martine Franck, Paul Fusco, Alex Webb, Constantine Manos, Rene Burri, Mark Power a Elliott Erwitt. Každý z nich přitom přispěl nejméně jedním snímkem, někteří pak dvěma.

Kalendář velkého formátu (41 krát 71 cm) je k dispozici na internetovém obchodě společnosti Leica, v jejích kamenných obchodech nebo u distributorů.

 

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.