Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

FinePix JX370 pro sdílení a sociální sítě

FinePix JX370 pro sdílení a sociální sítě

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 5. 9. 2011
Autor: Tomas Pribyl

Špičková kvalita není vždy nezbytně nutná – dokonce jsou situace, kdy by se dala označit za nežádoucí. Typickým příkladem je sdílení fotografií a videí skrze různé sociální sítě, například Facebook či Youtube. Výrobci fotoaparátů si to uvědomují a snaží se na vlně sociálního fenoménu svézt: Fujifilm tak nyní nabízí kompaktní fotoaparát FinePix JX370, který je z kategorie levnějších – ale který se orientuje právě na sdílení v rámci sociálních sítí.

Pokud se zaměříme na technické parametry, optická nestabilizovaná (toliko se softwarovými funkcemi rozpoznávání tváří či detekce mrknutí) soustava fotoaparátu má ekvivalent 28-140 mm. Obsahuje 14 Mpix CCD senzor a pro snadnější ovládání na 2,7 palcový displej (230 tisíc bodů). Výše zmíněné snadné sdílení obsahu v rámci sociálních sítí slibuje vlastnost „Easy Web Upload“: stačí si při procházení na dispeji označit vybrané fotografie nebo videosekvence – a jakmile se připojíte skrze počítač k internetu, dojde prostřednictvím aplikace Fujifilm MyFinePix Studio k jejich přenosu na příslušné stránky. Výrobce tvrdí, že jednodušší už to být nemůže – a asi má pravdu...

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.