Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

EOS 7D má další firmware, dva měsíce po verzi 2.0.0

EOS 7D má další firmware, dva měsíce po verzi 2.0.0

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 25. 9. 2012
Autor: redakce

EOS 7DTak to vypadá, že se něco v předchozí verzi firmwaru pro EOS 7D nepovedlo. Canon před měsícem výrazně vylepšil některé vlastnosti rychlé zrcadlovky EOS 7D (recenze, katalog), ale nyní v září vydal další verzi 2.0.3. Pokud chcete mít 100% jistotu správné funkčnosti vašeho 7D, doporučujeme tento firmware instalovat. Níže je popis funkcí, které opravuje.

Postup instalace předchozí verze firmwaru jsme popisovali v samostatném článku u nás na CanonClubu.

Firmware, nyní ve verzi 2.0.3 si stáhněte z našeho katalogu. A prostudujte si videonávod na upgrade firmwaru, pak aplikujte nový firmware. V čem vylepšuje fotoaparát?

  • opravuje problém, který zastavil fungování fotoaparátu v okamžiku, kdy se aktivovala funkce pro automatické vypnutí (auto power off),
  • opravuje problém v zobrazování, kolik fotografií lze ještě vyfotografovat. Předchozí firmware 2.0.0. zásadně zvýšil počet fotografií, které můžete najednou vyfotografovat. Ovšem docházelo k tomu, že hledáček ukazoval, že jich můžete vyfotit více než na kolik jich stačí buffer,
  • opravuje chyby, které se zobrazovaly na displeji při ukládání RAW obrázků vyvolávaných ve fotoaparátu

Tyto chyby se objevují pouze v novější verzi 2.0.0 a netýkají se verze 1.2.5. Pokud máte verzi 1.2.5. proveďte upgrade na 2.0.3. Jakmile, ale provedete upgrade, nelze se vrátit na předchozí verze 1.0.7 a 1.2.5.

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.