Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Co se děje s Canonklubem

Co se děje s Canonklubem

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 5. 9. 2011
Autor: admin

NOVYVážení členové FOCUSCLUBU a Canonklubu. Jak jste jistě zaznamenali, Canonklub doznal několika zásadních změn - v grafice a obsahu, a v neposlední řadě Galerii. Ještě nás čeká hodně úprav, než si celý systém sedne. Je to robustní stroj, který je připraven na milióny stránek měsíčně. Jeho vůrce Karel Zavadil na něm pracuje rok a nyní jej dáváme vám k dispozici.

Již v minulosti se nám pro canonklub podařilo získat doménu www.canonclub.cz (s tím "C") a nyní jsme vytvořili zcela nový koncept Canonklubu, který se stal součástí mnohem významnějšího projektu - ale zůstává "svůj". Nový fotografický portál FOCUSCLUB má být konceptem-deštníkem pro všechny výrobce fotoaparátů, Leica, Panasonic, Nikon, SONY, Pentax atd. atd.

Mezi nejdůležitější změny patří například koncept Galerie - má nová pravidla. Fotobazar je společný všem klubům - protože například filtry si může koupit fotograf s Pentaxem nebo i Sony. Fórum je společné všem klubům.

Prosím, abyste zatím po nějakou dobu přistupovali k novému portálu Canonklubu s pochopením a pokud máte připomínky, nebo objevíte, že něco nefunguje, napište nám to, chyby budeme opravovat.

Vaše účty na Canonklubu se automaticky přenesly na nový FOCUSCLUB.cz. Nový FOCUSCLUB a Canonklub má na horní části obrazovky linky na všechny naše portály.

Martin Kamín

Komentáře

Obrázek uživatele pm61

Pokusil jsem se o to poprvé, fotka se v galerii neobjevila. Druhý pokus není možný, prý až za tři dny. Chápu pravidla, ale pokud se vložit fotku nepodaří, možnost opravného pokusu by měla být.

Obrázek uživatele Raptor

Nerozumím tomu, proč bylo tak, důležité získat doménu www.canonClub.cz ? Nerozumím tomu, proč je pro vás (a mnoho dalších lidí/firem) tak důležité, aby všude byly názvy cizím jazykem (focusClub, canonClub). Obvykle se takto chovají obchodníci z toho důvodu, aby vyšli vstříct svým zákazníkům, kteří jim přinášejí nejvíce peněz nebo aby vypadali "moderně", "honosně", "luxusně" atd. Nejsem si jist, jestli tento web čte takové množství angličanů nebo zda má tato doména působit "moderně". Na mne jako zákazníka (čtenáře) vždy působí takové chování tak, že dotyčná strana (obchodník, tvůrce webu,....) má primárně zájem o jiný typ zákazníka/čtenáře než jsem já. O tzv. "nečeského". A češtinou pohrdá nebo je pro něj čech tak nezajímavý, že je mu jedno zda o něj příjde.

Obrázek uživatele martinkamin

Ahoj Raptore, děkuji za názor. Tvůj příspěvek obsahuje více nespojenosti než snahy něco pochopit, takže se pokusím to objasnit. Kromě domény nikonClub, a mnoha dalších s "C" jsme vlastnili také canonKlub a bylo by hloupé mít některé domény s "k" a některé s "C", proto ta snaha všechno sjednotit.

Dále: nejde o žádné honosení se, jde o pragmatickou věc: domény prostě nejsou volné, takže musíš laborovat mezi čtivostí, zapamatelností, a délkou.

Snad jsou tyto argumenty dost vypovídající a už tomu budeš rozumět. Hezký den Martin Kamín

Obrázek uživatele petr.feda.sladek

Ahoj Martine,vím co je to za makačku doladit takovej obří portál.Já nějak nemůžu přijít na to jak mám hodnotit fotografie.V galerii se mi objeví akorát pod fotkou exif data a pod nimi pak hned komentář.Hodnocení nějak nevidím.s pozdravem Feďa.

Obrázek uživatele admin

Ahoj, návod najdeš pod Menu Galerie, teď jej tam vložím. Děkuji za připomenutí mk

Obrázek uživatele admin

Nahoře v menu je Galerie/Pravidla

Obrázek uživatele petr.feda.sladek

Jo jo pravidla jsem přečetl,ale nevím jak hodnotit fotku,jestli mám někde něco zmáčknout,nebo napsat číslo hodnocení do komentáře?nikde nic nevidím,asi jsem trouba ale nerozumím tomu :-).

Obrázek uživatele martinkamin

Ahoj, už by to mělo být v provozu. Hodnocení fotografií je od 1 do 7, jsou to body. Celkem máš 200 bodů na měsíc.

Obrázek uživatele petr.feda.sladek

Jo už to máká,díky za info Martine.Paráda...

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.